بسته پیامک ولایت


پیامک ولایت

« ولایت/اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرید. خب، رئیس جمهور محترم گفتند، مسئولین دیگر هم کم‌وبیش اظهار کرده‌اند، گفته‌اند، منتها باید عمل کرد...این‌جور نباشد که به زبان بگوییم، در عمل کُند حرکت بکنیم.
(بیانات رهبری در دیدار مسئولان نظام 1393/4/16) »  
[+]
۱۳۹۴/۱۱/۲۸     ۱۹:۰۰

پیامک دل بستگی دنیا به اهل بیت

« ولایت/رهبری:دنیای اسلام روز به روز به مکتب اهل بیت نزدیکتر،دل‌بسته‌ترومشتاقترشداگرحادثه‌کربلانبود،ماامروزازمبانی واصول اسلام هم چندان خبری نمیداشتیم وشایدفقط نامی ازاسلام به گوش مامیخورد.این خون مقدس واین حادثه‌ی بزرگ،نه فقط کوچک نشد،کمرنگ نشد،ضعیف نشد،بلکه روزبه‌روزقویتر و برجسته‌تر و اثرگذارتر شد »  
۱۳۹۴/۹/۱۲     ۱۹:۰۰

پیامک مشخصه های عصر امام خمینی(ره)

« ولایت/رهبری:عصری که امام بزرگ و عظیم‌الشأن ما آغاز کردند، مشخصه‌‌هایی دارد که عمده‌ی آنها عبارت است از: ایجاد روح عزت و استقلال و استغنا و اعتماد به نفس برای ملتی که در طول سالیان متمادی سعی شده بود این روحیات از او گرفته شود و دیگران بر سرنوشت او تسلط پیدا کنند. »  
۱۳۹۴/۹/۷     ۱۹:۰۰

پیامک شاخص خط امام

« ولایت/ رهبری:وصیتنامه‌ی امام آشکارا همه‌ی مافی‌الضمیر امام را برای آینده‌ی انقلاب تبیین میکند. نباید اجازه داد این شاخصها غلط تبیین شوند، یا پنهان بمانند، یا فراموش بشوند. اگر این شاخصها را ما بد تبیین کردیم، غلط ارائه دادیم، مثل این است که یک قطب‌نما را در یک راه از دست بدهیم، یا قطب‌نما از کار بیفتد »  
[+]
۱۳۹۴/۹/۳     ۱۹:۰۰

پیامک ما میتوانیم...

« ولایت /رهبری:امروز جوان ایرانی ما، صنعتگر ایرانی ما، دانشمند ایرانی ما، سیاستمدار ایرانی ما، مبلّغ ایرانی ما احساس توانائی میکند. این شعار «ما میتوانیم» را امام بزرگوار در اعماق جان این ملت قرار داد. این، یکی از مظاهر مهم عقلانیت امام بزرگوار بود. »  
[+]
۱۳۹۴/۸/۲۸     ۱۹:۰۰

پیامک ساخت استحکام درونی

« ولایت/رهبری:به هیچ قیمتی اجازه ندهیم اینها در اقتصاد ما، در فرهنگ ما، در سیاست ما، در سرنوشت و مقدرات ما دخالت کنند؛ این احتیاج دارد به این که استحکام درونی و داخلی پیدا کنیم. این استحکام درونی، یکی از پایه‌های مهمش «اقتصاد» است. »  
۱۳۹۴/۸/۲۶     ۱۹:۰۰

پیامک انکار پیشرفت های علمی

« ولایت/رهبری:پیشرفتهای علمی را بعضی‌ها نابخردانه انکار میکنند؛ چرا انکار میکنید؟ این ملّت پیشرفت علمی کرده است، اینکه ادّعای ما نیست،این رادشمنان ما، پایگاه‌های علمی بین‌المللی دارندشهادت میدهند؛ آن‌وقت یک عدّه‌ای بیایند انکار کنند، ملّت را تحقیر کنند؛ اینها خطا است. »  
۱۳۹۴/۸/۲۴     ۱۹:۰۰

پیامک اخلاق دیر عوض میشود...

« ولایت/دریک تحوّل اجتماعى،آن چیزى که آخرترازهمه اصلاح مى‌شودوتغییرپیدامى‌کند،اخلاق است؛آن چیزى که ازهمه دیرترعوض مى‌شود،اخلاقیّات وخُلقیّات انسان‌هاست؛چه خُلقیّات فردى،چه خُلقیّات جمعى؛که جمعهاى مختلفِ عالم، خُلقیّاتى دارند:یک قوم به تعصّب معروف است،یک قوم به راحت‌طلبى شهرت داردو....اینهاخیلى دیرعوض مى‌شود. »  
۱۳۹۴/۸/۱۸     ۱۹:۰۰

پیامک جهاد یعنی...

« ولایت/رهبری:امیرالمؤمنین می‏فرمایندجهادچهارشعبه دارد:امر به معروف، نهی از منکر و راستگویی و صداقت در مواضع؛ درست همین معنایی که امروز ما در موضع‏گیری معنا می‏کنیم؛ یعنی انسان در مواضع سیاسی و اجتماعی صداقت داشته باشد. بنابراین صدق در مواضع، خودش جهاد است. «من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه» به آن معناست. »  
[+]
۱۳۹۴/۷/۲۸     ۱۹:۰۰

پیامک جهاد وظیفه ماست

« ولایت/رهبری:جهاددری ازدرهای بهشت است.خدااین دررابرای اولیای خاص خودبازکرده است.امروزخدااین دررابه روی ما،همه بازکرده است؛این راماقدرمیدانیم.امیرالمؤمنین به مافرموده است:(الله، الله، فی الجهاد باموالکم و انفسکم و السنتکم فیسبیل‌الله)خدارا،خدارابه جهاد بگرائید با جانتان، با مالتان، با زبانتان و این وظیفه‌ی همه‌ی ماست. »  
[+]
۱۳۹۴/۷/۱۸     ۱۹:۰۰

پیامک جای معروف و منکر عوض شده

« ولایت/ امام خامنه ای:کاردنیابه جایی رسیده است که قدرتهای زورگوی عالم،جلوِچشم مردم دنیا،معروف رامنکر و منکررامعروف می‏کنند!به نظرمن،درعالمِ فسادوتباهی بشریّت،هیچ‏ چیزدیگربالاترازاین نیست.اینکه پیغمبر اکرم طبق روایت فرمود: «کسانی پیدا خواهند شد که امر به منکر و نهی از معروف می‏کنند» و مردم که تعجّب کردند، فرمود: «منکر معروف خواهد شد» »  
[+]
۱۳۹۴/۹/۲۸     ۱۹:۰۰

پیامک شروع جاذبه مغناطیس حسینی

« ولایت/ امام خامنه ای:شروع جاذبه مغناطیسی حسینی درروزاربعین است،جابربن عبدالله را از مدینه بلند می‌کند و به کربلا می‌کشند، این همان مغناطیسی است که امروز هم با گذشت قرن‌های متمادی در دل من و شما هست». »  
۱۳۹۴/۹/۱۰     ۱۹:۰۰

پیامک بسیج

« ولایت/امام خامنه ای(مدظله العالی):تناسبى هست میان هویت وحقیقت بسیج باهویت محرم وعاشورا.بسیج افتخارداردکه پیرومکتب عاشوراست. »  
۱۳۹۴/۹/۵     ۱۹:۰۰

پیامک میخواهند فشار بیاورند...

« ولایت/رهبری:سلطه میخواهدبرگرددبه این کشور.همه‌ى این تلاشها براى این است آن کسانى که خیال میکنند اگر ما مسئله‌ى انرژى هسته‌اى را حل کردیم، مشکلات حل خواهد شد، خطا میکنند. مسئله‌ى انرژى هسته‌اى را مطرح میکنند، مسئله‌ى حقوق بشر را مطرح میکنند،مسئله،مسئله‌ى فشار است،میخواهندیک ملت را به زانو در بیاورند؛میخواهند انقلاب را زمین بزنند. »  
[+]
۱۳۹۴/۸/۳۰     ۱۹:۰۰

پیامک روحیه جهادی در مسئولین

« ولایت/ رهبری:مسئولین لااقل تا وقتی مسئولند، به زندگی رفاه‌طلبی رو نکنند. غفلت از روحیه‌ی جهادی و ایثار، غفلت از تهاجم فرهنگی دشمن، غفلت از در کمین بودن دشمن، غفلت از نفوذ دشمن در فضای رسانه‌ای کشور، بیمبالاتی نسبت به حفظ بیت‌المال؛ اینها گناهان ماست،اینهانقاط ضعف ماست »  
۱۳۹۴/۸/۲۷     ۱۹:۰۰

پیامک عزتمندی انسان مانع نفوذ

« ولایت/رهبری:وقتی که عزت شامل حال یک انسان، یک فرد یا یک جامعه میشود، مثل یک حصار عمل میکند، مثل یک باروی مستحکم عمل میکند؛ نفوذ در او، محاصره‌ی او، نابود کردن او برای دشمنان دشوار میشود؛ انسان را از نفوذ و غلبه‌ی دشمن محفوظ نگه میدارد. »  
۱۳۹۴/۸/۲۵     ۱۹:۰۰

پیامک ولایت

« ولایت/رهبری:مسأله‌ی فلسطین برای ما نه یک مسأله‌ی تاکتیکی است. حتی یک مسأله‌ی صرفاً سیاسی استراتژیکی هم نیست؛ یک مسأله‌ی اعتقادی است. واجب است بر همه‌ی مسلمین که برای برگرداندن وطن اسلامی از دست غیر مسلمین و دشمنان اسلام به مسلمین جهاد کنند. ما هم جزو مسلمین هستیم. »  
۱۳۹۴/۸/۲۲     ۱۹:۰۰

پیامک خودتان را اماده نگه دارید

« ولایت/رهبری:امروزکشورمال جوانهاست،متعلق به جوانهاست.دربخشهای گوناگون،جوانهابایدخودشان راآماده نگه دارند.بانفوذدشمنان،باتأثیرفرهنگی دشمنان،باعوامل سست‌کننده‌ای که دشمن درجامعه تزریق میکند،شماجوانهامقابله ومبارزه کنید.اسلام رابه عنوان نجاتبخش مادی ومعنوی بدانیدوبشناسید. »  
۱۳۹۴/۸/۹     ۱۹:۰۰

پیامک جاهلیت مدرن

« ولایت/رهبری:نگذاریم جاهلیّت، خود را بر جوامع ما و بر زندگی ما تحمیل کند؛ که کرده است. امروز دنیای اسلام در چنبره‌ی فشار نظامهای جاهلی رنج میبرد و درد میکشد.امروز دنیای اسلام دچار ضعف است،دچار فقر است،دچار اختلاف است،دچار جنگهای داخلی است،دچار مصرف‌کردن منابع و نیروهای عظیم درونی خود علیه خود است. »  
[+]
۱۳۹۴/۷/۲۷     ۱۹:۰۰

پیامک مواضع امام تبیین شود

« ولایت/رهبری:مواضع امام بایستی به طورروشن وواضح تبیین شود؛این ملاک راه امام وخط امام وصراط مستقیم انقلاب است.یک نفرصریح میگویدمن امام راقبول ندارم،خیلی خوب،پیروان امام وطرفداران امام باکسیکه صریح بگویدمن امام راقبول ندارم،راه اوراغلط میدانم،حسابشان روشن است؛امااگرقراراست درخط امام،بااشاره‌انگشت امام،این انقلاب پیش برود،بایدمعلوم باشد »  
[+]
۱۳۹۴/۷/۱۵     ۱۹:۰۰